Główna

O nas

Samorząd

Rekrutacja

Matura

Praktyki

Egzamin zaw.

Dokumenty

Podręczniki

Zaoczne

Dobre praktyki

Absolwenci

Archiwum

Osiągnięcia

Zdalna nauka

Pomoc

Spotk. z rodzicami

RODO

e-Dziennik

OGŁOSZENIA

 

 

 

 


Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2023/2024

Rada SU:

• Michał Orlicz – przewodniczący SU

• Martyna Pióro – I z-ca przewodniczącego SU

• Bartosz Polkowski - II z-ca przewodniczącego SU

• Aleksandra Cybul

• Weronika Cybul

• Martyna Zalewska

• Magdalena Magnuszewska

• Jakub Guz

• Maciej Jaszczuk

• Michał Mańko

• Jarosław Kubaczyński

• Igor Michalak - skarbnik

 

Opiekun SU: Piotr Konieczny

 

Plan pracy samorządu na rok 2023/2024


Góra Grosza - XXIV Edycja

W dniu 27 lutego 2024 r. Samorząd Uczniowski zakończył zbiórkę "Góra Grosza Edycja XXIV". Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów zbiórki oraz dzieci będących pod opieką Towarzystwa Nasz Dom. Zebrany bilon opiewał na kwotę 182,45 PLN i został przekazany do adresata pocztą.


Konkurs Walentynkowy

Samorząd Uczniowski z okazji Walentynek 2024 ogłasza Konkurs na wykonanie Walentynkowego SELFIE.

Zasady konkursu:

1. Wykonaj selfie na którym będziesz sam lub z inną osobą.

2. Do zdjęcia dodaj ciekawe lub śmieszne filtry związane najlepiej z Walentynkami.

3. Możesz dodać życzenia walentynkowe.

4. Wykonane selfie prześlij do dnia 14 lutego 2024 r. do godz. 12.00 na email opiekuna SU.

5. Autorzy czterech najfajniejszych selfików zostaną nagrodzeni maskotkami.

Zapraszamy Wszystkich uczniów do udziału!

W konkursie szkolnym

Walentynkowe Selfie

maskotki otrzymują:

  • Weronika Wrzosek

  • Alicja Kucio

  • Weronika Cybul

  • Kajetan Żelazowski

Dziękuję za udział i pozdrawiam gorąco wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie!

Opiekun SU

 


W dniu 18 grudnia 2023 roku został rozstrzygnięty Szkolny konkurs na wykonanie Szopki Bożonarodzeniowej.

Inicjatorem konkursu był Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Prace konkursowe zostały przygotowane przez uczniów wszystkich klas technikum i zostały zaprezentowane w czasie Szkolnego Spotkania Wigilijnego w dniu 15 grudnia br.

Każda praca była wspaniała i oryginalna, większość elementów była wykonana własnoręcznie przez uczniów z wykorzystaniem dowolnych materiałów.

Ocena Jury składającego się z nauczycieli nie będących wychowawcami oraz pracowników szkoły była bardzo trudna ze względu na to, że wszystkie projekty zasługiwały na wyróżnienie.

Ocena wykonanych prac przedstawia się następująco:

I miejsce - projekt klasy II TA,

II miejsce - projekt klasy I TA,

III miejsce - projekt klasy V TPM i TI,

IV miejsce - projekt klasy III TA,

V miejsce - projekt klasy IV TPM.

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy, a pierwsze trzy nagrodzone klasy otrzymały maskotki ufundowane przez Radę SU. Gratulujemy kreatywności i zrealizowania wspaniałych projektów. (P. Konieczny)

Galeria>>

 


W dniu 6 grudnia 2023 roku Samorząd Uczniowski przygotował dla całej społeczności szkolnej IX Loteryjkę Mikołajkową. Zgromadzeni na szkolnym korytarzu uczniowie i nauczyciele mieli okazję na wylosowanie upominku-niespodzianki.  Losowanie przebiegało bardzo sprawnie i wszyscy, którzy wzięli udział w akcji otrzymali prezenty.

"Niegrzecznym" w tym roku Mikołaj wręczył rózgi osłodzone cukierkami, a dla tych którzy mieli więcej szczęścia przekazano wiele niespodzianek, w tym dodatkowo ufundowane przez szkołę akcesoria komputerowe.

Dziękujemy za pomoc w organizacji loteryjki wszystkim uczniom i nauczycielom oraz przekazanie na loteryjkę dodatkowych fantów od pani Dyrektor Beaty Żurawskiej-Polkowskiej, pani Małgorzaty Rogulskiej, pani Beaty Orlicz, pani Barbary Szykuły oraz pani Elżbiety Facon.

W tym dniu zostały wykonane zdjęcia klasowe oraz nauczycieli w świątecznej scenerii w pracowni numer 10. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu wystroju w pracowni pani Małgorzacie Rogulskiej. (P. Konieczny)

 


Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

W dniu 28 listopada 2023 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego właśnie z okazji Dnia Pluszowego Misia grupa młodzieży (Ola Cybul, Martyna Pióro, Bartosz Polkowski oraz Kacper Gomoła) pod opieką pani dyrektor Beaty Żurawskiej-Polkowskiej, pani Elżbiety Facon oraz pana Piotra Koniecznego złożyli wizytę przedszkolakom z grupy "Misie", "Żabki" i "Sówki".

Sympatycznym maluchom wręczono misie przytulaki oraz kolorowankę i kredki. Przedszkolaki z grupy "Sówek" wyrecytowały dla gości wierszyk o misiu, a na pożegnanie otrzymaliśmy zaproszenie do ponownej wizyty za rok.

Galeria>>


"Kącik kawowy"

Samorząd Uczniowski wpadł na pomysł stworzenia "Kącika kawowego" w szkole.

W tym celu zorganizował zbiórkę styropianu do dwóch puf. Uczniowie dostarczyli i rozdrobnili styropian, same pufy zostały uszyte przez panią Beatę Orlicz, a stolik zmontował pan Piotr Konieczny.

Życzymy wszystkim miłego korzystania:)


W miniony wtorek 21 listopada nasza szkoła po raz kolejny obchodziła Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Było to dla nas wszystkich święto pozytywnych emocji, uśmiechów, dobrych uczynków, miłych słów i gestów.

Na górnym korytarzu naszego technikum odbyło się „życzliwe spotkanie” całej społeczności szkolnej. Poza słodkim poczęstunkiem, losowano życzenia dla nauczycieli, uczniów i pracowników administracji naszej szkoły. Wyświetlono także krótki TikTok stworzony specjalnie na tę okazję przez uczniów.

Wydarzenie zorganizował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Piotra Koniecznego i p. Elżbiety Facon – pedagoga szkolnego. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i uczestnictwo w tym dniu. Pamiętajmy, aby życzliwość w naszym życiu była obecna codziennie, a nie tylko od święta. (L.P-Ż)

Galeria>>


W dniu 23 października 2023 roku w ramach realizacji działań profilaktyki prozdrowotnej w naszej szkole odbył się "Dzień zdrowia". W tym dniu uczniowie mogli wziąć udział w wielu inicjatywach zorganizowanych przez panią Małgorzatę Rogulską, pana Sławomira Dudka, panią Lucynę Panasiuk-Żurawską, pana Piotra Koniecznego oraz wychowawców klas czuwających nad przygotowaniem sałatek.

"Dzień zdrowia" w naszej szkole to między innymi:

  • Spotkanie z p. Danutą Pilińską (sala nr 10, p. Małgorzata Rogulska),

  • Przygotowanie sałatek i koktajli (uczniowie pod opieką nauczycieli w swoich pracowniach),

  • Quiz "Rozpoznaj warzywo" (sala nr 8, p. Lucyna Panasiuk-Żurawska),

  • Konkurs plastyczny "Namaluj warzywa" (sala nr 9, p. Piotr Konieczny),

  • Mecz siatkówki (hala sportowa, p. Sławomir Dudek).

Prezentacja sałatek i innych zdrowych potraw, wręczenie dyplomów i nagród w konkursach odbyło się w sali nr 10. Dzień podsumowała pani dyrektor Beata Żurawska-Polkowska. Rada Samorządu Uczniowskiego aktywnie uczestniczyła w organizacji imprezy. Przygotowała koktajle oraz ufundowała nagrody w konkursie plastycznym i Quizie o warzywach.

Galeria>>


Tort ufundowany przez Samorząd Uczniowski (cała społeczność uczniowska) z okazji Dnia Edukacji Narodowej


Dzień KOLORU

W dniu 12 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski - Dzień koloru. Najbardziej kolorowo ubrane w tym dniu uczennice to: Julia, Weronika oraz Ola i to one otrzymały drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim kolorowo "zakręconym" za udział w inicjatywie. (P. Konieczny)


W dniu 25 września 2023 r. Samorząd Uczniowski przygotował "Otrzęsiny" dla uczniów pierwszej klasy technikum, którego wychowawcą jest pani Małgorzata Rogulska. Była to doskonała okazja do integracji pierwszoklasistów z całą społecznością szkolną.

Samorząd przygotował na hali sportowej wiele konkurencji sprawnościowych: Malowanie w ciemności, Quiz rolnika, Rzucanie jajami, Puzzle, Balony, Krzesełka, Tor przeszkód, Łuskanie kukurydzy, Jabłko, Skakanie na jednej nodze, Karmienie. Po podliczeniu punktów uzyskanych w poszczególnych dyscyplinach najsprawniejszym okazał się Kacper Szabrański, który otrzymał nagrodę.

Pani Dyrektor Beata Żurawska-Polkowska pasowała naszych nowych kolegów na uczniów Technikum im. Wincentego Witosa, gospodarzowi pierwszej klasy wręczyła puchar i dyplom.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i pomoc w przygotowaniach. Podziękowanie kieruję dla prowadzących Otrzęsiny - Oli i Michała oraz dla całego samorządu za aktywność. Dziękuję także pani Dyrektor za słodkości i panu Sławkowi za przygotowanie toru przeszkód. (opiekun SU - P. Konieczny)

Galeria>>


Gazetki ścienne wykonane w roku szkolnym 2023/24

   


Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2022/2023

 

Przewodniczący Rady SU: Rafał Bącik - klasa IV TI.

Rada SU:

Julia Bogudał, Martyna Zalewska, Bartosz Polkowski - klasa I TA;

Kornelia Strzałek, Martyna Pióro, Krystian Karpiński, Jakub Guz - klasa II TA;

Weronika Cybul, Karolina Fijałek - klasa III TPM;

Alicja Kucio - klasa IV TI;

Opiekun SU: Piotr Konieczny

Plan pracy samorządu na rok 2022/2023


Konkurs na Pisankę 3D rozstrzygnięty

W dniu 5 kwietnia 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs na Wielkanocną Pisankę 3D. Projekty graficzne należało wykonać w programie Paint 3D. Projekt powinien zawierać świąteczne elementy dekoracyjne oraz graficzne nawiązujące do naszej społeczności szkolnej. Przesłano aż 37 prac, z których 23 spełniały wyznaczone kryteria.

Najlepsze prace zostały nagrodzone, a uczestnikom  wręczono dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

I miejsce Alicja Kucio kl. IV TI,

II miejsce Rafał Bącik kl. IV TI,

III miejsce Rafał Łaskawski kl. IV TPM,

IV miejsce Tomasz Belniak kl. III TPM.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. (P. Konieczny)
"Powiedział Bartek, że dziś TŁUSTY CZWARTEK, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła”

W dniu 16 lutego 2023 r. w naszej szkole jak zwykle tłusty czwartek minął na słodko z pysznymi, pudrowanymi, lukrowanymi oraz kandyzowanymi pączkami z konfiturą i czekoladą. W imieniu całej społeczności szkolnej, dziękujemy pani Dyrektor Beacie Żurawskiej-Polkowskiej za zorganizowanie tych słodkości, a przedstawicielom samorządu (Martynie, Karolinie, Kubie i Kacprowi) za dostarczenie do klas.

Galeria>>


Walentynki 2023

Galeria>>

Szkolny konkurs "Serduszko z NICZEGO" rozstrzygnięty

W dniu 14 lutego br. rozstrzygnięty został szkolny konkurs zorganizowany przez SU. Prace w formie zdjęć przesłało ośmioro uczestników. Wszyscy wykazali się kreatywnością w tworzeniu Serduszek Walentynkowych. Laureaci otrzymali dyplomy, a wszyscy uczestnicy konkursu drobne nagrody rzeczowe.

I - Weronika Wrzosek, II - Alicja Kucio, III- Małgorzata Gajownik, IV - Weronika Cybul, V - Julia Fijałek, VI - Klaudia Bylina, VII - Eryk Skowron, VIII - Karolina Fijałek.

 W tym dniu w naszej szkole Samorząd Uczniowski przygotował także Walentynkowy Koncert Życzeń. Zamówione utwory oraz dedykacje prezentowali: Weronika Cybul z klasy III TPM oraz Bartosz Polkowski z klasy I TA. Walentynkową gazetkę w języku angielskim przy wejściu do szkoły przygotowała pani Katarzyna Kopyść.

Dziękujemy za udział we wspólnej zabawie!

Opiekun SU


Góra Grosza - XXIII Edycja

W dniu 10 lutego 2023 r. Samorząd Uczniowski zakończył zbiórkę "Góra Grosza Edycja XXIII". Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów zbiórki oraz dzieci będących pod opieką Towarzystwa Nasz Dom. Zebrany bilon opiewał na kwotę 198,86 PLN (9,68 kg) i został przekazany do adresata pocztą.

Link do strony organizatora>>


MIKOŁAJKI 2022

W dniu 6 grudnia 2022 r. Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Mikołajki. Sympatyczny Mikołaj poczęstował nas pysznymi pączkami, a nauczyciele otrzymali od niego nowe "pomoce dydaktyczne":)

 Dziękujemy Mikołajowi za wizytę w naszym technikum i zapraszamy ponownie za rok.

Galeria>>


Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W dniu 21 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole obchody  Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Oryginalna nazwa święta brzmi „Hallo World Day”. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i symbolizuje cel tego dnia, czyli mówienie "hallo" do przynajmniej dziesięciu osób dziennie. Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach. Głównym celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy, wraca do nas z nawiązką.

 Za najlepsze i podpisane pozdrowienia nagodziliśmy Karolinę Fijałek oraz Julię Fijałek z klasy III TPM.


Wykonanie gazetki z okazji 104. rocznicy odzyskania niepodległości


Szkolny konkurs na „Potworną DYNIĘ”

W dniu 28 października 2022 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs na "Potworną dynię" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy naszego technikum. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu sympatycznej lub strasznej dyni. Gospodarze wszystkich klas otrzymali słodycze i dyplomy. Jury (p. Beata Orlicz, p. Lucyna Panasiuk-Żurawska, p. Iwona Szewczyk, p. Anna Kopańska, p. Małgorzata Rogulska) oceniło prace, biorąc pod uwagę pomysłowość, estetykę wykonania oraz zgodność prac  z tematem konkursu. Zgodnie z regulaminem konkursu wychowawcy nie mogli oceniać prac swoich wychowanków. Dziękujemy Pani dyrektor Beacie Żurawskiej-Polkowskiej, za wręczenie dyplomów przedstawicielom klas za udział w  konkursie.

I miejsce (137 pkt.) - I TA i IV TI+TPM(5),

II miejsce (125 pkt.) - IV TI+TPM(4),

III miejsce (121 pkt.) - II TA,

IV miejsce (113 pkt.) - III TPM.

Za indywidualną pracę konkursową wyróżnienie oraz nagrodę otrzymała Weronika Cybul z klasy III TPM.

Dynie do konkursu pozyskaliśmy dzięki uprzejmości pana Damiana Łucek z Bełcząca, za co serdecznie dziękujemy. Galeria>>


Dzień KOLORU

W dniu 19 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski - Dzień koloru. Najbardziej kolorowi byli: p. Małgorzata Rogulska oraz uczeń IV TI klasy Dawid Wysokiński i to oni otrzymali drobne upominki.

Dziękujemy za udział w inicjatywie.


Fajny Dzień w Naszym Technikum

Galeria>>


OTRZĘSINY PIERWSZEJ KLASY

W dniu 21 września 2022 r. Samorząd Uczniowski przygotował "Otrzęsiny" dla uczniów pierwszej klasy technikum, którego wychowawcą jest pani Beata Orlicz. Była to doskonała okazja do integracji pierwszoklasistów z całą społecznością szkolną.

W programie "Otrzęsin" było mnóstwo konkurencji sprawnościowych: Próba ciemności, Próba mądrości, Football, Kręgle, Łowy, Puzzle, Balony, Krzesełka, Tor przeszkód, Gwizdanie, Makijaż, Jabłko, Taniec, Karmienie. Po ślubowaniu podliczono punkty z przeprowadzonych konkurencji i wręczono Puchary   najlepszym - Martynie i Łukaszowi.

Pani Dyrektor Beata Żurawska-Polkowska wręczyła wszystkim pierwszoklasistom dyplomy oraz pasowała nasze nowe koleżanki i nowych kolegów na uczniów Technikum im. Wincentego Witosa.

Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę i pomoc w przygotowaniach. Podziękowania dla pani Basi, pani Ani i pani Kasi za pracę w Jury, a panu Sławkowi za przygotowanie toru przeszkód.

Galeria>>Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2020/2021

Opiekun SU: Piotr Konieczny

Przewodniczący Rady SU: Rafał Bącik II TI. Rada SU: Alicja Kucio II TI, Weronika Wrzosek II TPM, Daria Kajetaniuk II TPM, Mikołaj Bącik II TI, Rafał Łaskawski II TPM, Karolina Fijałek I TPM, Sandra Gajownik I TPM.

Dzień KOLORU w naszej szkole

W dniu 30 września odbyła się w naszej szkole akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski - Dzień koloru. Najbardziej kolorowa była p. Beata Orlicz i to ona otrzymała upominek od Rafała Bącika - przewodniczącego SU.


Konkurs na bombkę 3D

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów technikum do udziału w Konkursie na bombkę 3D.

Zasady udziału i wykonania pracy konkursowej:

1. Tematyka pracy: świąteczna bombka 3D.

2. Projekt grafiki bombki wykonany w programie Paint 3D.

3. Dodatkowe informacje do wykonania pracy: szerokość: 1544 piks. wysokość: 866 piks. Format mp4, kadrowanie 16:9, liczba klatek na sek. 30, Animacja: obroty, Mnożnik szybkości: 1, Liczba pętli: 2.

4. Termin przesyłania prac: do 21.12.2020 do godz.17.00. na e-mail nauczyciela informatyki.

5. Jeden uczestnik może przesłać do oceny konkursowej maksymalnie dwie prace.

6. Uczestnik wyraża zgodę na publikacje pracy - umieszczenie pracy w serwisie Youtube oraz stronie www szkoły.

7. Najlepsze prace zostaną wskazane prze jury konkursowe do dnia 23.12.2020 r.

8. Uczestnicy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe (3 pierwsze miejsca).

9. W uzasadnionych przypadkach Organizatorzy Konkursu czyli SU zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian w Regulaminie Konkursu.


Konkurs na Bombkę 3D

W konkursie na "Bombkę 3D" zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski ZSR w Woli Osowińskiej zostały nagrodzone prace uczniów technikum:

I miejsce - Alicja Kucio - II TI,

II miejsce - Sebastian Kopański II TPM,

III miejsce - Rafał Bącik - II TI.

Wszyscy nagrodzeni otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Opiekun SU - Piotr Konieczny.


Walentynki 2021 -"Serduszko z Niczego"

Samorząd Uczniowski dziękuje Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji Walentynki 2021 - "Serduszko z Niczego". Wasze prace były bardzo Walentynkowe!

Publikujemy fotki Waszych kompozycji serduszkowych i nagradzamy (kreatywnośc i zgodność z zasadami wykonania):

I miejsce - kompozycja Katarzyny z III TA,

II miejsce - kompozycja Weroniki z I TPM,

III - miejsce kompozycja Weroniki z II TPM.

Wszystkie wyróżnione osoby otrzymają dyplomy oraz nagrody ufundowane przez SU.

Gratulujemy pomysłów i wykonania!!!

Galeria prac>>


Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski ZSR życzy Kobietom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Filmik>>

Gazetka z okazji Dnia Dziecka


Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2019/2020

Opiekun SU: Piotr Konieczny

Rada SU: Sebastian Cichosz, Patrycja Bogusz, Aneta Kucio, Gabriela Stefaniak, Robert Mitura, Marlena Koczkodaj.

Plan pracy samorządu na rok 2019/2020

Realizacja zadań w roku szkolnym 2019/120

3 października 2019 r. Otrzęsiny pierwszych klas

W dniu 3 października 2019 roku Samorząd Uczniowski przygotował i przeprowadził Otrzęsiny uczniów pierwszych klas technikum przetwórstwa mleczarskiego i technikum informatycznego. Była to doskonała okazja do integracji pierwszoklasistów z całą społecznością szkolną. W programie Otrzęsin było mnóstwo konkurencji sprawnościowych i dużo zabawy a najaktywniejsi otrzymali nagrody. Pani Dyrektor mianowała wszystkie nasze nowe koleżanki i nowych kolegów na uczniów Technikum im. Wincentego Witosa.

Witamy w szkole!

15 października 2019 r. Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 15 października 2019 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Uczniowie dziękowali nauczycielom, dyrekcji i pracownikom administracji za opiekę, troskę, codzienny trud wkładany w ich rozwój oraz składali serdeczne życzenia.

31 października 2019 r. Szkolny Konkurs "Potworna Dynia"

W dniu 31 października br. rozstrzygnięto Szkolny Konkurs pod tytułem "Potworna dynia". W konkursie zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski wzięły udział prace wykonane przez uczniów wszystkich klas technikum. Pomysłowość prac została doceniona przez jury składające się z nauczycieli niebędącymi wychowawcami. I miejsce zajęła klasa I TPM/TI 4, II miejsce IV TA a III miejsce III TA. Wszyscy otrzymali dyplomy z rąk pani Dyrektor Beaty Żurawskiej-Polkowskiej a słodycze ufundowane przez SU z rąk opiekuna.

21 listopada 2019 r. Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W dniu 21 listopada 2019 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Wspólnie z p. pedagog E. Facon uczniowie przygotowali gazetkę tematyczną, na której znalazły się pozdrowienia i życzenia całej społeczności szkolnej.

6 grudnia 2020 r. Mikołajki

W dniu 6 grudnia przygotowaliśmy szkolne Mikołajki. Z tej okazji odbył się Dzień gier i zabaw oraz Konkurs strzelania z KPN o Puchar Mikołajkowy. Nasza delegacja wraz z Panią Dyrektor odwiedziła uczniów sąsiedniej szkoły i obdarowała ich słodyczami.

7.12.2019- 31.01.2020 r. XX Edycja Góry Grosza

W dniu 31 stycznia Samorząd Uczniowski zakończył zbiórkę "Góra Grosza Edycja XX". Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów zbiórki oraz dzieci  będących pod opieką Towarzystwa Nasz Dom. Zebrany bilon opiewał na kwotę 76,60 zł i został przekazany do adresata pocztą.

14 lutego 2020 r. Walentynki

Z okazji Walentynek odbyła się loteria, w której po losowaniu dwie maskotki z serduchami trafiły do Patrycji Bieniek oraz Alicji Kucio. Gratulujemy!

20 lutego 2020 r.

Tłusty czwartek

W dniu 20 lutego 2020 r. Pani Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski zorganizowali słodkości z okazji "Tłustego czwartku". Cała społeczność szkolna została poczęstowana pączkami.

4 lutego 2020 r.

Szkolny Konkurs SUDOKU

W dniu 4 lutego 2020 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Szkolny Konkurs SUDOKU. Konkurs jest organizowany corocznie, a w tym roku najlepszymi spośród uczestników okazali się: I miejsce - Adam Cedrzyński III TA, II miejsce - Eryk Skowron I TI, III miejsce - Alicja Kucio I TI. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez SU.

Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2018/2019

Opiekun SU: Piotr Konieczny

Rada SU: Rafał Sokół, Katarzyna Mateusiak, Izabela Skowron, Klaudia Karpińska, Justyna Karpińska, Łukasz Fijałek.

Plan pracy samorządu na rok 2018/2019

Realizacja zadań w roku szkolnym 2018/19

25 września 2018 r. Otrzęsiny klasy pierwszej

W dniu 25 września 2018 r. Samorząd Uczniowski przygotował i przeprowadził Otrzęsiny uczniów pierwszej klasy. Była to doskonała okazja do integracji pierwszoklasistów z całą społecznością szkolną.

W programie Otrzęsin było mnóstwo konkurencji sprawnościowych i dużo zabawy a najaktywniejsi otrzymali nagrody. Pani Dyrektor po ślubowaniu mianowała wszystkie nasze nowe koleżanki i nowych kolegów na uczniów Technikum im. Wincentego Witosa.

Witamy w szkole!

21 listopada 2018 r. Dzień życzliwości i  pozdrowień

W dniu 21 listopada obchodziliśmy "Dzień życzliwości i pozdrowień". Wyrazem życzliwości dla innych stały się karteczki z pozdrowieniami od uczniów i nauczycieli na tablicy SU. Autorki dwóch najfajniejszych pozdrowień i życzeń otrzymały maskotki od przedstawicieli samorządu.

27 listopada 2018 r. Wizyta w przedszkolu

W dniu 27 listopada br. Dyrektor szkoły wraz z przedstawicielami SU przekazała "Pluszowego Misia’’ swoim szkolnym sąsiadom, przedszkolakom, najmłodszej grupie ,,SŁONECZKO’’ z Zespołu Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej. Nasza niespodzianka bardzo ucieszyła Wszystkie dzieci. Maluszkom życzymy miłego przytulania, szczególnie wtedy gdy zatęsknią za mamą.
6 grudnia 2018 r. Szkolne Mikołajki

W dniu 6 grudnia 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Mikołajki. Wszyscy zostali poczęstowani słodyczami, a niektórzy "wybrańcy" otrzymali rózgi.

Mariola Karwowska z klasy III TA otrzymała od Mikołaja nagrodę za wygraną w Mikołajkowym Konkursie samorządu.

17 grudnia 2018 r. Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

W dniu 17 grudnia 2018 r. jury składające się z nauczycieli oraz gości przybyłych na spotkanie opłatkowe dokonało oceny czterech Szopek Bożonarodzeniowych wykonanych przez uczniów i wychowawców klas. Według ocen biorących pod uwagę estetykę wykonania, pomysłowość oraz wkład pracy wszystkie zasługują na wyróżnienie.

Nagroda ufundowana przez SU (choinka) trafiła do II TA ale została zamieniona na 30 PLN i trafiła do "puszki" na Górę Grosza 2018. Gratulujemy i Dziękujemy w imieniu dzieci i organizatora GG "Towarzystwa Nasz Dom".

Galeria>>

20 grudnia 2018 r. Przekazanie Szopek Bożonarodzeniowych

W dniu 20 grudnia 2018 r. przekazaliśmy dwie szopki bożonarodzeniowe do kościoła parafialnego w Woli Osowińskiej oraz do przedszkola w ZPO w Woli Osowińskiej.

Galeria>>

   
2 stycznia 2019 r. Zbiórka na "Górę Grosza" XIX Edycja

W dniu 2 stycznia zakończyliśmy zbiórkę "Góra Grosza Edycja XIX". Darczyńcom serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów zbiórki oraz dzieci  będących pod opieką Towarzystwa Nasz Dom.

Zebrany bilon opiewał na kwotę 157,57 zł i został przekazany do adresata pocztą.

28 lutego 2018 r. Tłusty czwartek

W dniu 28 lutego 2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował słodkości z okazji Tłustego czwartku. Cała społeczność szkolna została poczęstowana pączkami.
8 marca 2019 r. Dzień Kobiet

W dniu 8 marca 2019 r. Samorząd Uczniowski życzył wszystkim paniom i dziewczynom w szkole wszystkiego najlepszego z okazji ich święta. Opiekun SU wręczył symboliczną różę lub czekoladę i życzył uśmiechu na co dzień.
22 maja 2019 r. Szkolny Konkurs Sudoku  

W dniu 22 maja 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Szkolny Konkurs Sudoku. W konkursie wzięli udział uczniowie reprezentujący wszystkie klasy naszego technikum.

Konkurs polegał na poprawnym wypełnieniu dwóch arkuszy sudoku. Najlepszymi okazali się: I miejsce - Adam Cedrzyński z klasy II TA, II miejsce - Patrycja Bogusz z klasy I TA, III miejsce - Weronika Karpińska z klasy III TA.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez SU. Gratulujemy! (P. Konieczny)

 

 

 

----- Gazetki wykonane przez SU w  roku szkolnym 2018/19 -----

14.10.2018 r. 01.11.2018 r. 11.11.2018 r. 06.12.2018 r. 21.01.2019 r.
 
06.02.2019 r. 01.03.2019 r. 11.04.2019 r. 01.06.2019 r.  

Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2017/2018

Opiekun SU: Gertruda Banachowicz

Rada SU: Tomasz Zemła, Patrycja Bieniek, Dawid Guz, Karolina Ochnio, Dominika Lis, Krystian Izdebski, Klaudia Karpińska, Monika Kozyrska, Justyna Karpińska, Aleksandra Kozak.

Plan pracy samorządu na rok 2017/2018

 

Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2016/2017

Opiekun SU: Iwona Szewczyk

Rada SU: Patrycja Bieniek I TA, Mariola Karwowska I TA, Marek Kurowski III TA, Tomasz Zemła III TI, Karolina Golec IV TA, Paulina Rogulska IV TI.

Plan pracy samorządu na rok 2016/2017

 

Realizacja zadań w roku szkolnym 2016/17

    Ognisko integracyjne

 

Samorząd Uczniowski zorganizował ognisko integracyjne dla klasy I technikum.

Grupa uczniów pod opieką p. Iwony Szewczyk uporządkowała pomnik w parku przy kościele.

Galeria>>


21 listopada 2016 r. Dzień Życzliwości

W dniu 21 listopada 2016r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zorganizował „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Z tej okazji wśród uczniów i nauczycieli został zorganizowany konkurs, w którym wzięły udział 63 osoby. Uczestnicy mieli za zadanie wymyślić imię dla maskotki.

6 grudnia 2016 r. Mikołajki 2016

W dniu 6 grudnia br. Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Mikołajki. Wszyscy zostali poczęstowani słodyczami, ale oczywiście rózg nie zabrakło. Zgodnie z regulaminem jaki został opracowany dla „Maskotki Szczęściarz”, która będzie funkcjonowała w naszej szkole od 7 grudnia, Mikołaj w obecności Pani Dyrektor oraz Samorządu Uczniowskiego wylosował nam ”szczęściarzy” na kilka kolejnych dni. Wylosowani uczniowie w danym dniu są chronieni przez „Szczęściarza”


16 grudnia 2016 r.

XVII Edycja Góry Grosza

W dniu 16 grudnia 2016 zakończyliśmy XVII Edycję Góry Grosza w naszej szkole. Góra Grosza to przede wszystkim My. Możemy być dumni, że pomagamy dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach.

Akcja zbierania monet organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom. Społeczność naszej szkoły w tym roku przekazuje bilon w kwocie 135,11 zł.


19 grudnia 2016 r. Konkurs „Szopka Bożonarodzeniowa”

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na „Szopkę Bożonarodzeniową”, w którym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać starannie szopkę. Do konkursu zostały zgłoszone trzy szopki wykonane przez uczennice klas IV TA i TI, klasę II TA oraz ucznia klasy III TA.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.


23 lutego 2017 r. Tłusty czwartek

W dniu 23 lutego 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował słodkości z okazji Tłustego czwartku. Cała społeczność szkolna została poczęstowana pączkami.

8 marca 2017 r.

Dzień Kobiet

W dniu 8 marca 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował miłą niespodziankę dla pań.

Wszystkie panie zostały zaproszone do sali nr 18, gdzie uczniowie z samorządu złożyli życzenia, wręczyli kwiaty oraz poczęstowali przepysznym tortem przygotowanym na tę okazję.


21 marca 2017 r. Razem witamy wiosnę

W dniu 21 marca 2017 r. Samorząd Uczniowski przygotował gry i zabawy oraz zdrowy poczęstunek.


1 czerwca 2017 r. Dzień dziecka w ZSR

Samorząd Uczniowski

w roku szkolnym 2015/2016

Opiekun SU: Piotr Konieczny

Rada SU: Dawid Guz I TA, Sandra Żondełek I TI, Marek Kurowski II TA, Dominik Mitura II TI, Tomasz Zemła II TI, Karolina Golec III TA, Paweł Jurkowski III TA, Karol Kurowski III TA, Paulina Rogulska III TI, Klaudia Świderska III TI.

Plan pracy samorządu na rok 2015/2016

Debata w samorządzie>>
Przewodnik dla SU>>

Realizacja zadań w roku szkolnym 2015/16

21 września 2015 r. Spotkanie organizacyjne, wypracowanie planu pracy samorządu

25 września 2015 r. Realizacja projektu "Przytomni" - klipu promującego zdrowy i wolny od używek tryb życia

W projekcie - wykonanie scenopisu  oraz realizacja klipu - udział wzięli uczniowie: Paulina Rogulska, Tomasz Zemła, Monika Kozyrska, Daniel Olejnik, Dominik Mitura oraz Sandra Żondełek.

Spot nosił tytuł "Entliczek, pentliczek".


14 października 2015 r. Święto Patrona Szkoły

Z okazji Święta Szkoły Samorząd Uczniowski przygotował tort z dedykacją.


22 października 2015r. "Młodzi głosują - wybory parlamentarne 2015"

Program "Młodzi głosują" jest narzędziem wyrabiania nawyku głosowania i może dzięki temu przyczynić się do kształtowania postaw obywatelskich wśród młodych obywateli, a co za tym idzie zwiększenia frekwencji na wyborach. SU współorganizował to przedsięwzięcie razem z p. Ewa Stankiewicz.


3 listopada 2015 r. Konkurs na „Potworną DYNIĘ”

W dniu 3 listopada br. został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez SU pt. "Potworna DYNIA". Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu sympatycznej lub strasznej dyni. Wszyscy laureaci otrzymali słodycze i dyplomy.


17 listopada 2015 r. Dzień Życzliwości i Pozdrowień w ZSR

W dniu 17 listopada 2015 r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski oraz Pani pedagog zorganizowali Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Spośród uczniów wszystkich klas przedstawiciele samorządu wyróżnili uczniów życzliwych i pogodnych i wręczyli im maskotki.


7 grudnia 2015 r. Mikołajki 2015

W dniu 7 grudnia br. Samorząd Uczniowski zorganizował szkolne Mikołajki. Najgrzeczniejsi i najmilsi dla gości z dalekiej północy otrzymali słodkie pączki, natomiast pozostali otrzymali klasową rózgę.

11 grudnia 2015 r. XVI Edycja Góry Grosza

W dniu 11 grudnia 2015 zakończyliśmy XVI Edycję Góry Grosza w naszej szkole. Dokładne rozliczenie znajduje się w pliku. W tym roku organizatorzy - Towarzystwo Nasz Dom - współpracują z Pocztą Polską więc nadanie przesyłki na poczcie wiąże się z mniejszymi kosztami niż dotychczas.

Społeczność naszej szkoły w tym roku przekazuje bilon w kwocie: 131,88 zł oraz 15 euro centów.


26 stycznia 2016 r. Mistrz SUDOKU

W dniu 26 stycznia 2016 r. Samorząd Uczniowski przeprowadził finał Konkursu Mistrz Sudoku. W finałowych zmaganiach wzięło udział 7 uczestników: Anna Jesionek, Arkadiusz Zalewski, Monika Kozyrska, Dawid Kulenty, Andrzej Zalewski, Karol Kolęda oraz Tomasz Zemła. Najlepszy w zmaganiach okazał się Tomek i to on zdobył tytuł  piątego Mistrza Sudoku w ZSR w roku 2016. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy.


4 lutego 2016 r. Tłusty czwartek

W dniu 4 lutego 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował słodkości z okazji Tłustego czwartku. Pączki ufundowała Pani Dyrektor Beata Żurawska-Polkowska.

9 lutego 2016 r. Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 09.02.2016 r. w naszej szkole odbył sie Dzień Bezpiecznego Internetu. Samorząd Uczniowski przygotował gazetkę ścienną.

21 marca 2016 r. Pierwszy Dzień Wiosny

W dniu 21 marca 2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował  w ZSR "Pierwszy Dzień Wiosny". Z tej okazji przygotowano konkursy: Na najładniejszą pisankę, Bieg z jajami, Obieranie jaj, Jajocięcie, Jajozjadacz, Sztafeta z jajami, Strzelanie do jaj, Rzut do celu z nagrodą. Zaproszono także absolwenta ZSR Kamila Bieńka.

1 czerwca 2016 r. Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca 2016 r. w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Dziecka. Jedną z atrakcji było strzelanie do celu - rywalizacja dotyczyła zarówno dziewcząt jak i chłopców. Pan Adam Zabłocki zorganizował konkurs sprawnościowy jazdy samochodem.

12 czerwca 2016 r. Realizacja Klipu - "Magiczne dzrewko" w ramach akcji "Naturalnie zdrowi"

Grupa uczniów SU (Sandra Żondełek, Magdalena Skowron, Dominka Lis, Dominik Mitura, Paulina Rogulska oraz Tomasz Zemła) pod opieką pani Małgorzaty Rogulskiej oraz pana Piotra Koniecznego wzięła udział w realizacji projektu, którego  organizatorem było Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim. Uczniowie nakręcili klip, który promuje zdrowy styl życia i w ocenie jury zajęli II miejsce. Pobierz plik>>12,6MB


----- Gazetki wykonane przez SU w  roku szkolnym 2015/16 -----

 

 

 

             

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2014/2015

Rada Samorządu

Przewodnicząca SU: Paulina Rogulska; członkowie: Marta Borkowska, Sylwia Sposób, Klaudia Świderska, Gabriela Kozioł, Łukasz Polkowski, Karolina Golec, Dominika Lis, Monika Kozyrska, Dominik Kulenty, Dominik Mitura, Dawid Kulety.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Piotr Konieczny

Plan pracy samorządu na rok 2014/2015

Realizacja zadań w roku szkolnym 2014/2015

12 września 2014 r. Spotkanie organizacyjne, wypracowanie planu pracy samorządu

24 września 2014 r. Akcja HOT-DOG

2 października 2014 r. Zorganizowanie Ogniska integracyjnego

Przyjęcie do społeczności ZSR nowych uczniów umożliwiło zorganizowanie ogniska na terenie szkoły.

Dziękujemy pani Marcie Sposób - Żądełek, pani Ewie Stankiewicz i Panu Adamowi Zabłockiemu za pomoc w organizacji ogniska.


3 października 2014 r. Otrzęsiny pierwszych klas technikum

W dniu 3 października 2014 r. Samorząd Uczniowski ZSR zorganizował "Otrzęsiny". Uczniowie pierwszych klas technikum mieli możliwość wykazania swojej sprawności w wielu konkurencjach. Jury w nauczycielskim składzie: Pani Jolanta Bownik, Pani Anna Kopańska, Pani Iwona Szewczyk oraz Pan Jerzy Woźniak, oceniało między innymi: stopień zaangażowania, pomysłowość, współpracę w grupie oraz przede wszystkim poczucie humoru naszych nowych koleżanek i kolegów.

Pani Dyrektor Beata Żurawska - Polkowska po zakończeniu zmagań wręczyła Puchar i kronikę Dominice Lis oraz Tomaszowi Zemła.

Nowych uczniów naszej szkoły witamy z uśmiechem i liczymy na owocną współpracę w nowym roku szkolnym.

Galeria>>


6 października 2014 r.

Przeprowadzenie wśród uczniów ZSR ankiety


10 października 2014 r. Święto Szkoły

Z okazji Święta Szkoły Samorząd Uczniowski zadeklarował

pomoc przy dekorowaniu sali oraz przygotowanie tortu z dedykacją.

Tort został przygotowany za pieniądze zebrane przez SU.


29 października 2014 r. Wykonanie "Tablicy inicjatyw i współpracy"

20 listopada 2014 r. Konkurs "Szkolny Mistrz SUDOKU" - Etap I - rozstrzygnięty

W dniu 20 listopada odbył się I Etap  konkursu na Szkolnego Mistrza SUDOKU. Zadaniem uczestników było uzupełnienie czterech arkuszy łamigłówki o różnym stopniu trudności.

Spośród 24 uczestników 8 osób zakwalifikowało się do II Etapu konkursu, który odbędzie się w grudniu: Damian Mazurek, Karolina Golec, Paulina Boreczek, Mateusz Grochowski, Natalia Bylina, Konrad Górski, Mateusz Brzozowski, Grzegorz Wierzchowski. Gratulujemy!


20 listopada 2014 r. Rozpoczęcie zbiórki pieniędzy na "Leczenie chorej Ani"

24 listopada 2014 r. Spotkanie z panią Magdą Gajownik studentką Wydziału Przyrodniczego Uniwersytetu Humanistycznego w Siedlcach - przedstawicielem Samorządu studenckiego

21 listopada 2014 r. Dzień Życzliwości w ZSR

W dniu 21 listopada br. Samorząd Uczniowski oraz Pani Elżbieta Facon - pedagog szkolny - zorganizowali Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, uchwalony w roku 1973 w Stanach Zjednoczonych, jako wezwanie do pokoju.

W ramach obchodów tego sympatycznego święta, zadziałała poczta życzliwości.

Nagrodami za wysłanie najładniejszych życzeń były maskotki. Misie otrzymali: Karolina Golec, Michał Brzozowski oraz pani Jolanta Bownik.

Galeria>>


5 grudnia 2014 r. Mikołajki 2014

"Ho! Ho! Ho! Czy są tu grzeczni uczniowie?" - tymi słowami w dniu 5 grudnia br. powitał nas Mikołaj ze swoimi pomocnikami - Śnieżynkami i Elfami. Wszyscy obecni w szkole zostali obdarowani sprawiedliwie, co oznacza, że każdy zasłużył na prezent.

Słodka niespodzianka oraz gałązka tylko przypadkiem podobna do rózgi, na chwilkę przypomniała nam wszystkim czasy dzieciństwa.

Dziękujemy pani dyrektor Beacie Żurawskiej - Polkowskiej oraz pani Ewie Stankiewicz za prezenty i słodycze. Dziękujemy także wszystkim biorącym udział w przygotowaniu wizyty miłego gościa. Zapraszamy Mikołaja do wizyty za rok.

Galeria>>


12 grudnia 2014 r. Sudoku - FINAŁ
W dniu 12 grudnia 2014 r. odbył się II etap szkolnego konkursu SUDOKU zorganizowanego przez SU. W tym etapie wzięli udział: Paulina Boreczek - I miejsce – nagroda rzeczowa, Mateusz Grochowski - II miejsce – nagroda rzeczowa, Konrad Górski - III miejsce – nagroda rzeczowa, Karolina Golec - IV miejsce – nagroda rzeczowa, Damian Mazurek -V miejsce – nagroda rzeczowa, Natalia Bylina - VI miejsce,  Grzegorz Wierzchowski - VII miejsce, Mateusz Brzozowski - VIII miejsce. Gratulujemy.


14 grudnia 2014 r. Koniec zbiórki Góra Grosza

W okresie 24.11-05.12.2014 r. społeczność szkolna ZSR wzięła udział w  zbiórce "Góra Grosza 2014 - XV Edycja". Celem akcji jest uświadomienie uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Komitet był utworzony przez Samorząd Uczniowski, który przeprowadził zbiórkę monet groszowych, przeliczył i wysłał kurierem kwotę 59,95 PLN. Dziękujemy za pomoc w imieniu potrzebujących dzieci.


19 lutego 2015 r. WALENTYNKI

W dniu 19 lutego br. Samorząd Uczniowski przygotował spóźnione spotkanie Walentynkowe w naszej szkole. Z tej okazji wesoła zabawa w "Randkę w ciemno" została zaprezentowana na długiej przerwie. Życzymy zakochanym z okazji Święta Zakochanych wszystkiego najlepszego.

Galeria>>


26 lutego 2015 r. Dzień Bezpiecznego Internetu
Pomoc w zorganizowaniu DBI - aktywny udział w konkursach oraz happeningu.


8 marca 2015 r. Obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet
W dniu 10 marca br. Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich pań w naszej szkole niespodziankę. Chłopcy przedstawili skecz "Zawody, zawody", przygotowali poczęstunek i słodycze. Wszystkiego najlepszego drogim Paniom.


21 maja 2015 r. Dzień Otwarty Szkoły

Z okazji Dnia Otwartego Samorząd Uczniowski zadeklarował przygotowanie tortu ze środków własnych. We współpracy z opiekunem SU uczniowie przeprowadzili konkurs "Sudoku" dla gimnazjalistów.


1 czerwca 2015 r. Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca 2015 r. Samorząd Uczniowski zorganizował obchody Dnia Dziecka w naszej szkole. Z tej okazji odbyły się zabawy oraz konkurencje sprawnościowe, w których brali udział uczniowie oraz nauczyciele. Wróżka przepowiadała przyszłość wszystkim zaineresowanym. Pan Sławomir Dudek czuwał nad przebiegiem konkurencji sprawnościowych.

Oprócz zabawy w konkurencjach "Slalom z jajem" i "Góra Pączków" wybraliśmy Miss i Mistera technikum.

Jury oceniło prezentujących się kandydatów i zadecydowało, że Miss zostanie Paulina Boreczek a Misterem będzie - Paweł Jurkowski.

Dziękuję za pomoc w organizacji tego miłego dnia panu Sławomirowi Dudkowi oraz pani Ewie Stankiewicz.

Galeria>>


3 czerwca 2015 r. Dzień Dobrej Oceny

Z okazji Dnia Dobrej Oceny SU przygotował w imieniu uczniów postulaty skierowane do nauczycieli: 1) Nie wystawiać w tym dniu ocen niedostatecznych. 2) Pytać tylko ochotników/ochotniczki. 3) Nie przeprowadzać w tym dniu sprawdzianu wiadomości.

W tym dniu życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom samych piątek, oczywiście zdobytych sumienną pracą.


19 czerwca 2015 r. Złożenie wniosku o stypendium PRM dla Łukasza Polkowskiego

Zgodnie z zapisem statutowym szkoły dotyczącym przyznawania nagród, Samorząd Uczniowski ZSR złożył na ręce Pani dyrektor wniosek wraz z uzasadnieniem dotyczący przyznawania nagrody Prezesa Rady Ministrów na rok 2015/2016.

Samorząd wskazał do tego wyróżnienia ucznia Łukasza Polkowskiego z II klasy technikum Agrobiznesu. W uzasadnieniu kandydatury Łukasza podkreślamy jego bardzo dobre wyniki w nauce, najwyższą frekwencję w szkole, godne reprezentowanie placówki w czasie uroczystości szkolnych i pozaszkolnych, udział w konkursach i zawodach sportowych, w których zajmował wysokie miejsca.

Zwróciliśmy uwagę na jego wysoką kulturę osobistą, zaangażowanie w życie szkoły, szczególnie SU oraz koleżeństwo i pozytywny stosunek do obowiązków ucznia.

Piotr Konieczny


Sprawozdanie

za I semestr

Sprawozdanie

za II semestr


----- Gazetki wykonane przez SU w  roku szkolnym 2014/15 -----

             

 Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2013/2014

Plan pracy samorządu na rok 2013/2014


Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2012/2013