Główna

O nas

Samorząd

Plany lekcji

Kronika

Kalendarz

Rekrutacja

Matura

Praktyki

Egzamin zaw.

Dokumenty

Podręczniki

Zaoczne

Dobre praktyki

Galeria

Absolwenci

Archiwum

Frekwencja

Osiągnięcia

Nauczyciel

Konkurs

 

 

 

PLANY LEKCJI

2020/2021


Plan lekcji - Maj 2021


Plan lekcji od 1 lutego 2021 r.

opis do planu: przedmiot (nauczyciel)

Wychowawca kl. I TPM: Iwona Szewczyk. Zajęcia w sali nr 9 (informatyka w sali nr 8, wf - hala)

Technikum Przetwórstwa Mleczarskiego - klasa I (5 lat)

  godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7.45-8.30

przetw.spoż.

(A.K.)

j.polski

(B.S.)

historia

(B.Sk.)

chemia

(M.R.)

chemia

(M.R.)

2. 8.40-9.25

przetw.spoż.

(A.K.)

PPS

(A.K.)

j.rosyjski

(K.K.)

j.polski

(B.S.)

chemia

(M.R.)

3. 9.35-10.20

religia

(E.K.)

religia

(E.K.)

PPS

(A.K.)

j.angielski

(L.Ż.P.)

biologia

(M.R.)

4. 10.30-11.15

j.rosyjski

(K.K.)

j.polski

(B.S.)

PPS z.p.

(A.K.)

matematyka

(I.S.)

wf

(S.D.)

5. 11.35-12.20

BHP

(S.D.)

matematyka

(I.S.)

twps

(B.O.)

plastyka

(P.K.)

podst.przeds. z.p.

(A.K.)

6. 12.30-13.15

EDB

(A.K.)

zaj. z wych.

(I.S.)

twps

(B.O.)

informatyka

(P.K.)

 
7. 13.25-14.10

historia

(B.S.)

j.angielski

(L.Ż.P.)

twps z.p.

(B.O.)

chemia

(M.R.)

 
8. 14.20-15.05

wf

(S.D.)

-

twps z.p.

(B.O.)

biologia

(M.R.)

-

Technikum Informatyczne - klasa II (4 lata)

  godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7.45-8.30

religia

(E.K.)

ASSO

(P.K.)

j.polski

(B.S.)

j.angielski

(L.P-Ż)

EUP

(P.K.)

2. 8.40-9.25

geografia

(M.R.)

religia

(E.K.)

wf

(S.D.)

geografia

(M.R.)

EUP

(P.K.)

3. 9.35-10.20

matematyka

(I.S.)

PI

(P.K.)

j.rosyjski

(K.K.)

matematyka

(I.S.)

NUTK

(P.K.)

4. 10.30-11.15

NUTK

(P.K.)

EUS(P.K.)

j.ang. zaw.(K.K)

MiELSK

(P.K.)

NUTK

(P.K.)

5. 11.35-12.20

PI

(P.K.)

EUS

(P.K.)

podst. przedsięb. (B.Ż.P.)

j.polski

(B.S.)

PiABD

(P.K.)

6. 12.30-13.15

inform.

(P.K.)

MiELSK

(P.K.)

PI

(P.K.)

j.polski

(B.S.)

wf

(S.D.)

7. 13.25-14.10

PAI

(P.K.)

PSKdP

(P.K.)

ASSO

(P.K.)

-

wf

(S.D.)

8. 14.20-15.05

PAI

(P.K.)

j.angielski

(L.P-Ż)

zaj. z wych.

(M.R.)

-

-

Technikum Informatyczne - klasa II (5 lat)

  godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7.45-8.30

matematyka

(I.S.)

ASSO

(P.K.)

j.rosyjski

(K.K.)

j.polski

(B.S.)

EUP

(P.K.)

2. 8.40-9.25

j.rosyjski

(K.K.)

informatyka

(P.K.)

historia

(B.Sk.)

j.angielski

(L.P-Ż)

EUP

(P.K.)

3. 9.35-10.20

zaj. z wych.

(A.K.)

PI

(P.K.)

wf

(S.D.)

chemia

(M.R.)

NUTK

(P.K.)

4. 10.30-11.15

j.angielski

(L.P-Ż)

EUP

(P.K.)

matematyka

(I.S.)

MiELSK

(P.K.)

NUTK

(P.K.)

5. 11.35-12.20

podst.przeds.

(B.Ż.P.)

EUS

(P.K.)

j.polski

(B.S.)

BHP

(S.D.)

chemia

(M.R.)

6. 12.30-13.15

wf

(S.D.)

MIELSK

(P.K.)

j.polski

(B.S.)

chemia

(M.R.)

chemia

(M.R.)

7. 13.25-14.10

religia

(M.K.)

PSKdP

(P.K.)

ASSO

(P.K.)

wf

(S.D.)

biologia

(M.R.)

8. 14.20-15.05

historia

(B.Sk.)

 

religia

(M.K.)

-

biologia

(M.R.)

Technikum Przetwórstwa Mleczarskiego - klasa II (4 lata)

  godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7.45-8.30

religia

(E.K.)

gmwzps

(B.O.)

j.polski

(B.S.)

j.angielski

(L.P-Ż)

Twps

(B.O.)

2. 8.40-9.25

geografia

(M.R.)

religia

(E.K.)

wf

(S.D.)

geografia

(M.R.)

Twps

(B.O.)

3. 9.35-10.20

matematyka

(I.S.)

przetw.spoż.

(A.K.)

j.rosyjski

(K.K.)

matematyka

(I.S.)

Twps

 z.p.(B.O.)

4. 10.30-11.15

PPS

(A.K.)

przetw.spoż. zp

(A.K.)

podst.przeds.

(B.Ż.P.)

gmwzps

(B.O.)

Twps

 z.p.(B.O.)

5. 11.35-12.20

przetw.spoż.

(A.K.)

PPS

(A.K.)

podst.przeds.

(B.Ż.P.)

j.polski

(B.S.)

ppwm

(A.K.)

6. 12.30-13.15

informatyka

(P.K.)

PPS z.p

(A.K.)

matematyka

(I.S.)

j.polski

(B.S.)

wf

(S.D.)

7. 13.25-14.10

przetw.spoż.zp

(A.K.)

PPS z.p

(A.K.)

j.ang. zaw.(K.K)

-

wf

(S.D.)

8. 14.20-15.05

ppwm zp

(A.K.)

j.angielski

(L.P-Ż)

zaj. z wych.

(M.R.)

-

-

Technikum Przetwórstwa Mleczarskiego - klasa II (5 lat)

  godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7.45-8.30

matematyka

(I.S.)

gmwzps

(B.O.)

j.rosyjski

(K.K.)

j.polski

(B.S.)

Twps

(B.O.)

2. 8.40-9.25

j.rosyjski

(K.K.)

informatyka

(P.K.)

historia

(B.Sk.)

j.angielski

(L.P-Ż)

Twps

(B.O.)

3. 9.35-10.20

zaj. z wych.

(A.K.)

przetw.spoż.

(A.K.)

wf

(S.D.)

chemia

(M.R.)

Twps

 z.p.(B.O.)

4. 10.30-11.15

j.angielski

(L.P-Ż)

przetw.spoż. z.p.

(A.K.)

matematyka

(I.S.)

gmwzps

(B.O.)

Twps

 z.p.(B.O.)

5. 11.35-12.20

podst.przeds.

(B.Ż.P.)

PPS

(A.K.)

j.polski

(B.S.)

BHP

(S.D.)

chemia

(M.R.)

6. 12.30-13.15

wf

(S.D.)

PPS z. p.

(A.K.)

j.polski

(B.S.)

chemia

(M.R.)

chemia

(M.R.)

7. 13.25-14.10

religia

(M.K.)

PPS z. p.

(A.K.)

j.ang.zaw.

(K.K.)

wf

(S.D.)

biologia

(M.R.)

8. 14.20-15.05

historia

(B.Sk.)

historia

(B.Sk.)

religia

(M.K.)

-

biologia

(M.R.)

Technikum Agrobiznesu klasa III - wychowawca: Elżbieta Facon

  godziny poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 7.45-8.30

j.rosyjski

(K.K.)

geografia

(M.R.)

wf

(S.D.)

opa

(B.O.)

j.angielski

(L.P-Ż)

2. 8.40-9.25

matematyka

(I.S.)

dgwa

(B.O.)

opa

(B.O.)

opa

(B.O.)

prow.przet.żywn.

(A.K.)

3. 9.35-10.20

tech. w rol.

(S.D.)

dgwa

(B.O.)

opa

(B.O.)

opa

(B.O.)

prow.przet.żywn.

(A.K.)

4. 10.30-11.15

prod. zwierz.

(A.K.)

dgwa

(B.O.)

opa

(B.O.)

geografia

(M.R.)

prow.przet.żywn.

(A.K.)

5. 11.35-12.20

j.angielski

(L.P-Ż)

j.polski

(B.S.)

j.ob. w agrob.

(K.K.)

RRP

(B.O.)

zaj. z wych.

(E.F.)

6. 12.30-13.15

pr.roślinna

(B.Ż.P.)

hist.i społ.

(B.S.)

prod.roślinna(B.Ż.P.)

tech.w rol.

(S.D.)

j.polski

(B.S.)

7. 13.25-14.10

wf

(S.D.)

matematyka

(I.S.)

religia

(M.K.)

hist.i społ.

(B.S.)

-

8. 14.20-15.05

religia

(M.K.)

-

-

wf

(S.D.)

-

Technikum Agrobiznesu klasa IV - wychowawca: Piotr Konieczny

  godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 7.45-8.30

geografia

(M.R.)

religia

(E.K.)

wf

(S.D.)

matematyka

(I.S.)

-

2. 8.40-9.25

religia

(E.K.)

j.polski

(B.S.)

j.polski

(B.S.)

matematyka

(I.S.)

j.angielski

(L.P-Ż)

3. 9.35-10.20

j.rosyjski

(K.K.)

j.polski

(B.S.)

j.polski

(B.S.)

j.polski

(B.S.)

j.angielski

(L.P-Ż)

4. 10.30-11.15

matematyka

(I.S.)

matematyka

(I.S.)

hist.i społ.

(B.S.)

j.polski

(B.S.)

geografia

(M.R.)

5. 11.35-12.20

matematyka

(I.S.)

j.angielski

(L.P-Ż)

matematyka

(I.S.)

j.angielski

(L.P-Ż)

j.polski

(B.S.)

6. 12.30-13.15

j.angielski

(L.P-Ż)

j.angielski

(L.P-Ż)

geografia

(M.R.)

j.angielski

(L.P-Ż)

-

7. 13.25-14.10

wf

(S.D.)

hist.i społ.

(B.S.)

geografia

(M.R.)

zaj. z wych.

(P.K.)

-

8. 14.20-15.05 -

-

-

wf

(S.D.)

-


Nauczyciele:

B.Ż.P. Beata Żurawska -Polkowska
M.R. Małgorzata Rogulska
S.D. Sławomir Dudek
B.S. Barbara Szykuła

K.K.

Katarzyna Kopyść
I.S. Iwona Szewczyk
B.O. Beata Orlicz
P.K. Piotr Konieczny
A.Z. Adam Zabłocki
E.K. Elżbieta Kozieł
M.K. Marzanna Kożuch
E.F. Elżbieta Facon
D.G. Daniel Grochowski
B.Sk. Bożena Skowron
L.P-Ż Lucyna Panasiuk-Żurawska