Główna

O nas

Samorząd

Plany lekcji

Kronika

Kalendarz

Rekrutacja

Matura

Praktyki

Egzamin zaw.

Dokumenty

Podręczniki

Zaoczne

Dobre praktyki

Galeria

Absolwenci

Archiwum

Frekwencja

Osiągnięcia

Nauczyciel

Konkurs

 

 

Osiągnięcia i sukcesy uczniów

Zespołu Szkół Rolniczych

w Woli Osowińskiej

Rok szkolny

Pobierz dokument:

2016/2017
2015/2016
     

 

 

Szkolny Klub HDK

 

Osiągnięcia i sukcesy uczniów

w roku szkolnym 2014/2015

  • Licealiada powiatowa w biegach przełajowych,

  • III Dni z Aniołami,

  • Konkurs literacki „Wszyscy jesteśmy Aniołami”,

  • XX Biegi Uliczne Pamięci gen. Franciszka Kleeberga,

  • Konkurs „Życie i działalność polityczna W. Witosa”,

  • Turniej w halową piłkę nożną,

  • XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej,

  • Logo szkół promujących zdrowie powiatu radzyńskiego,

  • Licealiada Powiatowa w tenisie stołowym,

  • Konkurs "Szkolny Mistrz SUDOKU",

  • XIII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej,

  • Konkurs literacki „Od maśniczki do Spomleku”,

  • Konkurs matematyczny KANGUR,

  • Licealiada Powiatowa w tenisie stołowym drużynowym,

  • Licealiada rejonowa w tenisie stołowym drużynowym,

  • XIII Regionalny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej,

  • Licealiada Powiatowa w piłce siatkowej chłopców,

  • Licealiada Powiatowa w piłce siatkowej dziewcząt,

  • konkursy z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu,

  • CISCO IT Szkoła,

  • I Szkolny Konkurs Językowy „Mowa ojczysta skarbem narodu”,

  • VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie,

  • Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny",

  • Konkurs szkolny „Ścieżka informatyka”,

  • Dzień Języków Obcych,

  • XV Powiatowe Biegi Uliczne upamiętniające uchwalenie Konstytucji 3 Maja,

  • I Ogólnoszkolny konkurs „Wieprzowina jest OK”.


Osiągnięcia uczniów ZSR

w latach 1999/2014

Do najważniejszych osiągnięć uczniów w latach 1999-2014 należą:

 

Rok 2000:

• III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkół Rolniczych w tenisie stołowym – Arkadiusz Danieluk,

• XIII miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Rolniczych w tenisie stołowym – Arkadiusz Danieluk (drużynowo IX miejsce),

Rok 2001:

• I miejsce w Finale Wojewódzkim LZS w tenisie stołowym – A. Danieluk,

• II miejsce w Finale Wojewódzkim LZS w tenisie stołowym – Paweł Smogorzewski,

• III miejsce w Wojewódzkim Finale w klasyfikacji szkół w tenisie stołowym.

Rok 2002:

• I miejsce w Finale Wojewódzkim LZS – Paweł Smogorzewski,

• II miejsce w Finale Wojewódzkim LZS – Arkadiusz Danieluk,

• III miejsce w Finale Wojewódzkim – A. Danieluk, P. Smogorzewski,

• I miejsce w Finale Wojewódzkim LZS – Paweł Smogorzewski.

Rok 2003:

• II miejsce w Finale Wojewódzkim w tenisie stołowym – Arkadiusz Danieluk, Paweł Smogorzewski, Marcin Górecki,

• III miejsce w Finale Wojewódzkim LZS skok w dal – Michał Małaszuk.

Rok 2004:

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała - Katarzyna Sałata,

• Statuetkę „Prymus”, wyróżnienie Starosty Powiatu Radzyńskiego otrzymała – Katarzyna Sałata,

• Olimpiada Młodzieży Szkół Rolniczych nt. „W rolnictwie można pracować bezpiecznie” na podium stanął - Andrzej Klębowski,

• Alert Ekologiczno-Zdrowotny – I miejsce na etapie powiatowym i wyróżnienie II stopnia w etapie wojewódzkim,

• Finał wojewódzki LZS skok w dal - III miejsce Michał Małaszuk.

Rok 2005:

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Rafała Mocarza,

• Statuetka „Prymus” dla Eweliny Sokołowskiej, Rafała Mocarza, Iwony Duda,

• I miejsce w finale VII Olimpiady Młodzieży szkół Rolniczych – Rafał Mocarz,

• II miejsce w finale VII Olimpiady Młodzieży szkół Rolniczych – Tomasz Kozioł,

• III miejsce w finale VII Olimpiady Młodzieży szkół Rolniczych – Radosław Cieślak,

• Finał Wojewódzki w tenisie stołowym – V miejsce Arkadiusz Bosek i Kamil Ciężki

• Finał wojewódzki LZS skok w dal – II miejsce Michał Małaszuk,

• Uzyskanie 96 % zdawalności podczas egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe,

• Alert Ekologiczno-Zdrowotny – I miejsce na etapie powiatowym i wyróżnienie II stopnia w etapie wojewódzkim.

Rok 2006:

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Rafała Mocarza,

• Statuetka „Prymus” dla Edyty Sokołowskiej, Rafała Mocarza, Iwony Duda,

• I miejsce w powiecie w XVIII edycji programu Alert Ekologiczno – Zdrowotny,

• Wyróżnienie II stopnia w XVIII edycji programu Alert Ekologiczno-Zdrowotny,

• II miejsce w finale VIII Olimpiadyn Młodzieży szkół Rolniczych – Rafał Mocarz.

Rok 2007:

• Statuetka „Prymus” dla Edyty Sokołowskiej, Rafała Mocarza, Iwony Dudy, Mateusza Och,

• I miejsce w powiecie XIX edycji programu Alert Ekologiczno-Zdrowotny,

• Wyróżnienie II stopnia w XIX edycji programu Alert Ekologiczno-Zdrowotny.

Rok 2008:

• I miejsce w powiecie XX edycji programu Alert Ekologiczno-Zdrowotny,

• Wyróżnienie II stopnia w XX edycji programu Alert Ekologiczno-Zdrowotny,

• I miejsce w Finale X Olimpiady Młodzieży Szkół Rolniczych – Piotr Deleżuch,

• II miejsce w finale X Olimpiady Młodzieży Szkół Rolniczych – Magdalena Bogusz,

• I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie – 85 miejsce na 135 uczestników zajął Jacek Niewęgłowski,

• I Konkurs Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym, etap powiatowy – II miejsce Magdalena Bogusz, III miejsce Hanna Garbacik,

• Wyróżnienie w konkursie matematycznym „Kangur” dla Magdaleny Bogusz,

• Konkurs wiedzy o Radzyniu Podlaskim i Powiecie Radzyńskim, etap powiatowy - IV miejsce Sylwia Burdach,

• Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w Radzyniu Podlaskim – IV miejsce Mateusz Kazimierczak, VII miejsce Marcin Wójcik, IX – X miejsce Mateusz Ciężki, Rafał Ciężki,

• Turniej Mikołajkowy Powiatowy LZS w tenisie stołowym w Woli Osowińskiej – II miejsce Mateusz Kazimierczak, IV miejsce Michał Skowron, V-VI miejsce Mateusz Ciężki, Rafał Ciężki, • Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowym w Radzyniu Podlaskim – I miejsce ZSR w Woli Osowińskiej(M. Kazimierczak, M. Ciężki, R. Ciężki, M. Skowron),

• Mistrzostwa Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowym w Parczewie – III miejsce ZSR Wola Osowińska(M. Kazimierczak, M. Ciężki, M. Skowron),

• Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców w Radzyniu Podlaskim – III miejsce ZSR w Woli Osowińskiej(M. Wójcik, S. Zientara, S. Lipiński, R. Ciężki, P. Golonka, M. Kazimierczak, K. Kot, R. Parysek),

• Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców w Radzyniu Podlaskim – III miejsce ZSR Wola Osowińska(P. Deleżuch, D. Gomoła, K. Parysek, M. Zagrodny, M. Kazimierczak, S. Kępa, M. Kazimierczak, K. Kulik),

• Mistrzostwa Powiatu LZS w tenisie stołowym w Woli Osowińskiej – III miejsce Mateusz Kazimierczak, IV miejsce Wioleta Ciężka,

• Mistrzostwa Powiatu radzyńskiego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w piłce siatkowej w Wohyniu – I miejsce ZSR w Woli Osowińskiej(P. Deleżuch, D. Gomoła, M. Zagrodny, M. Kazimierczak, S. Kępa, M. Ciołek, M. Wójcik),

• I Konkurs Pieśni Maryjnej w Borkach – II miejsce ZSR w Woli Osowińskiej.

Rok 2009:

• I miejsce w powiecie w XI edycji programu Alert Ekologiczno-Zdrowotny,

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Magdalena Bogusz,

• Konkurs historyczny „70 rocznica wybuchu II Wojny Światowej” – XVI miejsce Magdalena Bogusz, XVII miejsce Sylwia Burdach, XVIII miejsce Robert Dudziński,

• Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej – III miejsce ZSR w Woli Osowińskiej,

• Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym – IV miejsce Mateusz Ciężki, II miejsce ZSR w Woli Osowińskiej,

• Mikołajkowy Turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców – I miejsce Wioleta Ciężka, II miejsce Hanna Zając, III miejsce Sylwia Strzelecka, II miejsce Mateusz Kazimierczak, IV miejsce Rafał Ciężki, V miejsce Mateusz Ciężki, VI miejsce Marcin Wójcik,

• Mistrzostwa Powiatu szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym drużynowe – III miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy,

• Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców – II miejsce ZSR w Woli Osowińskiej(P. Deleżuch, M. Kazimierczak, D. Deleżuch, K. Michalski, M. zagrodny, Ł. Białucha, M. Ciołek, M. Sobieszczański, K. Kulik, P. Cieślak),

• Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym chłopców – III miejsce Mateusz Kazimierczak, IV miejsce Mateusz Ciężki, V miejsce Rafał Ciężki,

• Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt – III miejsce Wioleta Ciężka,

• Olimpiada „W rolnictwie można pracować bezpiecznie” – I miejsce Wioleta Cieślak, IV miejsce Magdalena Bogusz.

Rok 2010:

• I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Jana Pawła II - Wioleta Ciężka,

• Stypendium Prezesa Rady Ministrów – Magdalena Bogusz,

• I miejsce Mateusz Kazimierczak, II miejsce Wojciech Latoch, IV miejsce Rafał Ciężki w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym,

• VII miejsce Mateusz Kazimierczak, IX miejsce Wojciech Latoch w Mistrzostwach Rejonu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców,

• IV miejsce Wojciech Latoch, V miejsce Mateusz Kazimierczak, VII miejsce Rafał Ciężki, III miejsce Wioleta Ciężka w Powiatowym Turnieju Mikołajkowym w tenisie stołowym,

• I miejsce ZSR Wola Osowińska w Mistrzostwach Powiatu szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców(W. Latoch, M. Kazimierczak, R. Ciężki).

Rok 2011:

• I miejsce Licealiada Rejonowa w drużynowym tenisie stołowym chłopców w Radzyniu Podlaskim - Mateusz Kazimierczak,

• IX miejsce Licealiada Wojewódzka w drużynowym tenisie stołowym chłopców w Hrubieszowie - Mateusz Kazimierczak,

• III miejsce ZSR w Woli Osowińskiej w Licealiadzie powiatowej w piłce siatkowej chłopców w Radzyniu Podlaskim,

• II miejsce Wioleta Ciężka, III miejsce Parysek Ewa, II miejsce Wojciech Latoch, III miejsce Mateusz Kazimierczak w Mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym w Woli Osowińskiej,

• II miejsce drużyna ZSR w Woli Osowińskiej, IV miejsce Kamil Kulik w Biegach Ulicznych Konstytucji 3 Maja w Radzyniu Podlaskim,

• II miejsce drużyna ZSR w Woli Osowińskiej, III miejsce Małgorzata Szewczak w Biegach Ulicznych Konstytucji 3 Maja w Radzyniu Podlaskim,

• III miejsce ZSR w Woli Osowińskiej w Licealiadzie Rejonowej w piłce siatkowej dziewcząt,

• III miejsce ZSR w Woli Osowińskiej w Licealiadzie Rejonowej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt,

• I i II miejsce w Konkursie Wiedzy o Ruchu Ludowym etap powiatowy,

• II miejsce w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy o Ruchu Ludowym,

• I miejsce Mateusz Kazimierczak, III miejsce Wojciech Latoch w Licealiadzie powiatowej w tenisie stołowym chłopców w Radzyniu Podlaskim,

• VII miejsce Mateusz Kazimierczak, IX miejsce Wojciech Latoch w Licealiadzie Rejonowej w tenisie stołowym chłopców w Parczewie,

• III miejsce Wioleta Ciężka, IV miejsce Patrycja Nicpan, IV miejsce Wojciech Latoch w Turnieju Mikołajkowym Powiatowym w tenisie stołowym,

• I miejsce ZSR Wola Osowińska - Mateusz Kazimierczak Wojciech Latoch Rafał Ciężki w Licealiadzie Powiatowej drużynowej w tenisie stołowym chłopców w Radzyniu Podlaskim,

• I miejsce Wioleta Ciężka w Mikołajkowy Rejonowym turnieju w tenisie stołowym,

• III miejsce Wioleta Ciężka w Mistrzostwach LKS ZSR w tenisie stołowym,

• I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie: Inicjatywa Dzień Bezpiecznego Internetu,

• I miejsce Błażej Kozioł w konkursie „Nie pękam, zostaję - tu też jestem Europejczykiem”,

• I miejsce Magdalena Bogusz, II miejsce Aleksandra Mazurek w Regionalnym Konkursie Młodzieży Szkół Rolniczych „W rolnictwie można pracować bezpiecznie”,

• III miejsce Wojciech Latoch w Licealiadzie Powiatowej w tenisie stołowym chłopców w Radzyniu Podlaskim,

• III miejsce Ewa Parysek w Turnieju Mikołajkowym Międzypowiatowym w tenisie stołowym w Woli Osowińskiej.

Rok 2012:

• II miejsce ZSR Wola Osowińska - Mateusz Kazimierczak, Wojciech Latoch, Rafał Ciężki w Licealiadzie Powiatowej Drużynowej w tenisie stołowym w Radzyniu Podlaskim,

• VII miejsce ZSR Wola Osowińska - Mateusz Kazimierczak, Wojciech Latoch, Rafał Ciężki w Licealiadzie Rejonowej Drużynowej w tenisie stołowym w Parczewie,

• III miejsce ZSR Wola Osowińska( M. Kazimierczak, D. Deleżuch, K. Michalski, W. Latoch, P. Cieślak, Ł. Białucha, J. Mazurek, M. Ciołek) w Licealiadzie Powiatowej w piłce siatkowej w Radzyniu Podlaskim,

• II miejsce Monika Karpińska, III miejsce Ewa Parysek, II miejsce – Wojciech Latoch w Mistrzostwach Powiatu LZS w tenisie stołowym w Woli Osowińskiej,

• II miejsce Wojciech Latoch w Licealiadzie Powiatowej w tenisie stołowym,

• III miejsce Wojciech Latoch w Turnieju Mikołajkowym Powiatowym w tenisie stołowym,

• I miejsce Kamil Grochowski, II miejsce Paweł Kryjak w Regionalnym Konkursie Młodzieży Szkół Rolniczych „W rolnictwie można pracować bezpiecznie”,

• 16 uczniów uzyskało 44 certyfikaty w ramach projektu IT Szkoła,

• 13 osób uzyskało certyfikaty Międzynarodowej Akademii CISCO.

Rok 2013:

• II miejsce chłopcy ZSR Wola Osowińska, III miejsce dziewczęta ZSR Wola Osowińska w Licealiadzie Powiatowej Drużynowej w tenisie stołowym,

• III miejsce ZSR Wola Osowińska w Licealiadzie Powiatowej w halowej piłce nożnej chłopców, • II miejsce ZSR Wola Osowińska w Licealiadzie Powiatowej w piłce siatkowej chłopców,

• III miejsce ZSR Wola Osowińska w Licealiadzie Powiatowej w piłce siatkowej dziewcząt,

• I miejsce Martyna Adamczyk, II miejsce Monika Karpińska, III miejsce Katarzyna Kulik w Mistrzostwach Powiatu LZS w tenisie stołowym,

• • II miejsce Paulina Boreczek, II miejsce ZSR Wola Osowińska w XIII Powiatowych Biegach Ulicznych Konstytucji 3 Maja.

Rok Szkolny 2013/2014

• I miejsce Monika Bogusz, II miejsce Kamil Grochowski, IV miejsce Paweł Jurkowski w Regionalnym Konkursie Młodzieży Szkół Rolniczych „W rolnictwie można pracować bezpiecznie”,

• I miejsce Iga Synderkiewicz w etapie powiatowym I Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym,

• VII miejsce Iga Synderkiewicz w etapie regionalnym I Regionalnej Olimpiady o Zdrowiu Psychicznym,

• III miejsce ZSR Wola Osowińska w III Ponadgimnazjalnym Turnieju w piłkę nożną „O puchar Edka”,

• III miejsce w rywalizacji strzeleckiej z broni pneumatycznej szkół mundurowych podczas obozu sportowo – obronnego w kategorii dziewcząt.

Rok 2014:

• Wyróżnienie w konkursie „Mamy biznes”,

• Nagroda za gwarę w Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego dla Pauliny Rogulskiej,

• I miejsce Martyny Adamczyk i Klaudii Włodarczyk, II miejsce Wojciecha Latocha i Mateusza Matyki w Licealiadzie Powiatowej Drużynowej w tenisie stołowym w Radzyniu Podlaskim,

• VII miejsce Martyna Adamczyk i Klaudia Włodarczyk, IX miejsce Wojciech Latoch i Mateusz Matyka w Licealiadzie Rejonowej Drużynowej w tenisie stołowym w Parczewie,

• IV miejsce ZSR Wola Osowińska w Licealiadzie Powiatowej w halowej piłce nożnej chłopców w Radzyniu Podlaskim(K. Michalski, M. Gwiazda, M. Matyka, P. Rybak, P. Duda, M. Brzozowski, P. Kania, P. Żeleźnik),

• III miejsce ZSR w Woli Osowińskiej w Licealiadzie Powiatowej w piłce siatkowej chłopców w Komarówce Podlaskiej(W. Kożuch, M. Matyka, R. Nicpan, K. Michalski, J. Bożedajek, J. Mazurek),

• I miejsce Paulina Boreczek, I miejsce Łukasz Polkowski, II miejsce ZSR Wola Osowińska w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w XIV Powiatowych Biegach Upamiętniających Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja,

• VI miejsce Łukasz Polkowski i Katarzyna Janczura w finale konkursu historycznego „XXV lat III RP w Radzyniu Podlaskim”,

• I miejsce Łukasz Polkowski w konkursie „ W jaki sposób według ciebie Żołnierze Wyklęci mogli rozumieć pojęcia patriotyzm i niezłomność w dzisiejszych czasach”,

• II miejsce Patryk Duda w rzucie granatem podczas „Lotniczych Warsztatów Młodzieżowych Dęblin 2014 r.”

• III miejsce Paulina Rogulska w rywalizacji strzeleckiej z broni pneumatycznej szkół mundurowych podczas obozu sportowo-obronnego w kategorii dziewcząt, Pokrówka listopad 2014.