Główna

O nas

Samorząd

Plany lekcji

Kronika

Kalendarz

Rekrutacja

Matura

Praktyki

Egzamin zaw.

Dokumenty

Podręczniki

Zaoczne

Dobre praktyki

Galeria

Absolwenci

Archiwum

Frekwencja

Osiągnięcia

Nauczyciel

Konkurs

 

 


Nauka zdalna

Materiały dla uczniów


I TPM 5

I TI 5

I TPM 4

I TI 4

II TA

III TA

IV TA

Materiały dla szkół dla Dorosłych ZAOCZNE


Wzór materiałów na stronę szkolną - ważne!

Proszę o właściwe nadawanie nazw plikom do publikacji. Ważna jest kolejność przekazywanych materiałów.


Pedagog szkolny:


Bibliotekarz proponuje:


Służbowe adresy e-mail do nauczycieli:

 

 

Szkolny Klub HDK

 

Dudek Sławomir dudek_slawek@interia.pl
Facon Elżbieta - wych. II TA facon_ela@interia.pl
Grochowski Daniel daniel_grochowski@interia.pl

Konieczny Piotr - wych. III TA

e-mail kontaktowy dla uczniów tech. informat.

konieczny_piotr@interia.pl

piotr_konieczny@informatyk.site

Kopańska Anna - wych. I TPM i I TI 5 letnie kopanska_anna@interia.pl
Kopyść Katarzyna kopysc_katarzyna@interia.pl
Kozieł Elżbieta koziel_elzbieta@interia.pl
Kożuch Marzanna kozuch_marzena@interia.pl
Orlicz Beata - wych. IV TA orlicz_beata@interia.pl
Rogulska Małgorzata - wych. I TPM i I TI 4 letnie rogulska_malgorzata@interia.pl
Skowron Bożena skowron_bozena@interia.pl
Szewczyk Iwona szewczyk_iwona@interia.pl
Szykuła Barbara szykula_barbara@interia.pl
Woźniak Marta wozniak_marta@interia
Zabłocki Adam zablocki_adam@interia.pl
Żurawska-Polkowska Beata - Dyrektor ZSR polkowska_beata@interia.pl

Wzór Karty monitoringu pracy nauczyciela:

Karta monitoringu