Główna

O nas

Samorząd

Plany lekcji

Kronika

Kalendarz

Rekrutacja

Matura

Praktyki

Egzamin zaw.

Dokumenty

Podręczniki

Zaoczne

Dobre praktyki

Galeria

Absolwenci

Archiwum

Frekwencja

Osiągnięcia

Nauczyciel

Konkurs

 

 


Nauka zdalna


Logowanie do portali:


Pedagog szkolny:


Bibliotekarz proponuje:


Służbowe adresy e-mail do nauczycieli:

Poczta na az.pl (@informatyk.site) jest założona dla wszystkich nauczycieli oraz uczniów technikum i nazwa skrzynki jest loginem do usługi na portalu Office365.

Prosimy rodziców uczniów o kontaktowanie się z nauczycielami drogą elektroniczną na adresy portalu interia.pl

xxxxxxx_xxxxxx@interia.pl

 

 

Szkolny Klub HDK

 

Dudek Sławomir dudek.slawek@informatyk.site
dudek_slawek@interia.pl
Facon Elżbieta - wych. III TA  
facon.ela@informatyk.site
facon_ela@interia.pl
Grochowski Daniel  
grochowski.daniel@informatyk.site
daniel_grochowski@interia.pl
   

Konieczny Piotr - wych. IV TA

piotr_konieczny@informatyk.site

Kopańska Anna - wych. II TPM i II TI 5 letnie  
kopanska.anna@informatyk.site
kopanska_anna@interia.pl
Kopyść Katarzyna  
kopysc.katarzyna@informatyk.site
kopysc_katarzyna@interia.pl
Kozieł Elżbieta  
koziel.elzbieta@informatyk.site
koziel_elzbieta@interia.pl
Kożuch Marzanna  
kozuch.marzanna@informatyk.site
kozuch_marzena@interia.pl
Orlicz Beata - wych. IV TA  
orlicz.beata@informatyk.site
orlicz_beata@interia.pl
Rogulska Małgorzata - wych. II TPM i II TI 4 letnie  
rogulska.malgorzata@informatyk.site
malgorzata_rogulska@interia.pl
Skowron Bożena  
skowron.bozena@informatyk.site
skowron_bozena@interia.pl
Szewczyk Iwona - wych. I TPM  
szewczyk.iwona@informatyk.site
szewczyk_iwona@interia.pl
Szykuła Barbara  
szykula.barbara@informatyk.site
szykula_barbara@interia.pl
   
Panasiuk-Żurawska Lucyna panasiuk.lucyna@informatyk.site
Zabłocki Adam  
zablocki.adam@informatyk.site
zablocki_adam@interia.pl
Żurawska-Polkowska Beata - Dyrektor ZSR  
beata.zurawska@informatyk.site
polkowska_beata@interia.pl