Główna

O nas

Samorząd

Plany lekcji

Kronika

Kalendarz

Rekrutacja

Matura

Praktyki

Egzamin zaw.

Dokumenty

Podręczniki

Zaoczne

Dobre praktyki

Galeria

Absolwenci

Archiwum

Frekwencja

Osiągnięcia

Nauczyciel

Konkurs

 

 


Nauka zdalna

Materiały dla uczniów


do 01.04.2020 od 02.04.2020
I TPM 5 I TPM 5
I TI 5 I TI 5
I TPM 4 I TPM 4
I TI 4 I TI 4
II TA II TA
III TA III TA
IV TA IV TA
ZAOCZNE ZLO IV semestr
ZLO VI semestr
KKZ RL.03 II semestr
KKZ R.16 II semestr
PSZ TTW IV semstr

Logowanie dla nauczyciela:


Pedagog szkolny:


Bibliotekarz proponuje:


Służbowe adresy e-mail do nauczycieli:

 

 

Szkolny Klub HDK

 

Dudek Sławomir dudek_slawek@interia.pl
Facon Elżbieta - wych. II TA facon_ela@interia.pl
Grochowski Daniel daniel_grochowski@interia.pl

Konieczny Piotr - wych. III TA

e-mail kontaktowy dla uczniów tech. informat.

konieczny_piotr@interia.pl

piotr_konieczny@informatyk.site

Kopańska Anna - wych. I TPM i I TI 5 letnie kopanska_anna@interia.pl
Kopyść Katarzyna kopysc_katarzyna@interia.pl
Kozieł Elżbieta koziel_elzbieta@interia.pl
Kożuch Marzanna kozuch_marzena@interia.pl
Orlicz Beata - wych. IV TA orlicz_beata@interia.pl
Rogulska Małgorzata - wych. I TPM i I TI 4 letnie malgorzata_rogulska@interia.pl
Skowron Bożena skowron_bozena@interia.pl
Szewczyk Iwona szewczyk_iwona@interia.pl
Szykuła Barbara szykula_barbara@interia.pl
Woźniak Marta wozniak_marta@interia
Zabłocki Adam zablocki_adam@interia.pl
Żurawska-Polkowska Beata - Dyrektor ZSR polkowska_beata@interia.pl

Wzór Karty monitoringu pracy nauczyciela:

Karta monitoringu